Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Restaurace Chodský hrad

11.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 1.00
Adresa:Chodské náměstí 96 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 1
Co to je?
Domažlice - Centrum, 34401
Telefon:+420-379-776-010
WWW:http://www.chodskyhrad.cz
email:lazena@chodskyhrad.cz


Vypadá to jako klasická česká hospoda na jídlo, v létě zahrádka cca 5 stolů, interiér těží z historického prostoru. Ani na www stránkách se nedozvíte o moc víc.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

insurgentes Hodnocení 1.00

insurgentes
12. červenec 2014 | 15:41

Už dlouho jsme neměli tak tragický gastronomický zážitek: dali jsme si vepřové medailonky viz foto, a: na vrcholu sezóny zeleninová příloha z mrazáku, přitom se kuchař absolutně neobtěžoval ji jakkoli dochutit, ani máslem ani solí, maso prostě jen hozené na pánev a bez citu opečené do sucha (museli jsme si každé sousto dosolovat), chuť mu dodával vlastně jen rozteklý hermelín, jinak chuť nebyla nikde žádná. Bramboráčky z makra prošlé friťákem. Polévka byla horší jak ze školní jídelny z 80. let - škrobový blivajz zcela bez chuti. Ještě jsme měli přírodní kuřecí řízek s rýží, rýže špatně uvařená, maso suché, UHO bez chuti. Navrch pivo co mělo odporný ocas, nedalo se pít. Proč proboha nemají birell v láhvích, když se jim nechce čistit trubky? pan "vrchní" měl asi bobříka mlčení protože všechny úkony spojené s kasírováním prováděl mlčky. Moc se mu nedivím, když nedostal ani korunu spropitného. Jediné plus byla milá servírka, která se omluvila za zrezlou lžíci. Ta tam holka asi dlouho nepobude.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info