Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Korbelka
By: Chody

Korbelka

41.5000III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 1.50
Adresa:Kout na Šumavě 1 Pivnice III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) regionální piva Popularity: 2
Co to je?
Domažlice - Kdyňsko, 34502
Telefon:+420-379-730-139
www:není uveden
email:není uveden


Restaurace v historické budově o vnitřní kapacitě 50 lidí, venkovní 50 lidí nabízí studenou i teplou kuchyni. K dispozici na terase gril, posezení s živou hudbou, dětský koutek. Tolik informace na Seznamu

V podniku se točí - Koutské 10° - Koutské 12° - Koutské Tmavé 14°.

Kategorie - Pivnice

Hodnocení uživatelů

gambrmen Hodnocení 1.00 Mirok Hodnocení 2.00 jus Hodnocení 1.50

Mirok
29. říjen 2008 | 23:07

Nu, tak docela pajzlík. Místní chasa si nás naštěstí moc nevšímala, jelikož po čundru v dešti jsme byli ještě víc znečištění než místní Fanda od traktóra. Pivo dobré, jídlo teda žádné - byla nám sice nabízena nějaká tlačenka co zbyla někde v koutu lednice, ale i výčepák uznal, že se již servírovat nedá. Bohužel v době návštěvy Koutu (konec října, všední den) to byl jediný otevřený podnik v obci, takže ani nebylo na výběr. Pokud by byla jiná hospoda poblíž, tak být Vámi radím přesun pryč. Ovšem v nouzové situaci tato Korbelka taky poslouží. Ale jinak jsem byl docela překvapen že v takovém druhu podniku mají 3 druhy piv na čepu.

jus
25. září 2007 | 20:57

Jednoho krásného letního dne jsem tento lokál navštívíl, když k tomu počasí, blízkost pivovaru Koutského piva a chuť jednoznačně vybízela. Na atmosféru vesnických hospod, kdy na vás při vstupu místní chasníci koukají jak černou ovci, nejsem zvyklý, ale snažil jsem se nepoutat zbytečně pozornost. Pivo bylo průměrné a obshluha dávala evidentně najevo, že sem nepatřím, kolega byl napomenut za údajné smetí.. víckrát vidět nemusim

gambrmen
17. září 2007 | 23:47

V sobotu k veceru nebylo otevreno a informace o oteviraci dobe uplne chybela, Podle informaci mistnich, majitel/provozovatel otevira jak se mu zlíbí.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info