Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Walza
By: pilsbot

Walza

00.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Adresa:Palackého 35 Pivnice II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) Popularity: 1
Co to je?
Cheb - Centrum, 35002
Telefon:+420-731-918-225
WWW:http://www.walza.cz
email:walzateam@seznam.cz


Vítejte v pivním baru Walza - Cheb. V tomto baru můžete prožít ojedinělý druh zábavy s využitím nejmodernějších informačních technologií, propojených se špičkovou technologií čepování krušovického piva, které si sami načepujete přímo u Vašeho stolu. Skladování piva je formou tankového hospodářství, kde je ho v zásobě 4000 litrů nepasterizovaného piva originální chutě. Pivo je uchováváno v pivních tancích, ve speciálním chladicím boxu se stálou teplotou a je dochlazováno až přímo k Vašemu výčepnímu kohoutu na stole.

V baru je dále k dispozici čepované pivo kvasnicové, černé, krušovické jubilejní 12st. a pro řidiče nealko a čepovanou kofolu. Můžete se u nás zdarma připojit na internet přes Wifi nebo si zahrát stolní hry příp. živě zazpívat (karaoke). Firemní večírky nebo oslavy narozenin můžete zorganizovat v našem salonku, který je pro 30 osob. V případě potřeby je možné počet míst zvýšit.

Zveme Vás na originální kuchyni, jedinečnou zábavu a konzumaci piva s výjimečnou a originální chutí. Rezervujte si stůl pomocí elektronické rezervace Zajišťujeme firemní večírky oslavy narozenin, třídní srazy apod. Pro Vaší akci zajistíme vše dle Vašeho přání, nabízíme zajištění živé hudby, umožníme Vám využití nejmodernější informační techniky instalované na provozovně (plazmová TV, DVD přehrávače, PC, Wifi, karaoke apod.), dle Vašeho přání zajistíme občerstvení, příp. připravíme menu nebo speciality naší originální kuchyně, pro akce doporučujeme grilovaná kolena, kuřata, roládu, studené masové a sýrové mísy.

Pro Vaší akci zajistíme vše dle Vašeho přání, nabízíme zajištění živé hudby, umožníme Vám využití nejmodernější informační techniky instalované na provozovně (plazmová TV, DVD přehrávače, PC, Wifi, karaoke apod.), dle Vašeho přání zajistíme občerstvení, příp. připravíme menu nebo speciality naší originální kuchyně, pro akce doporučujeme grilovaná kolena, kuřata, roládu, studené masové a sýrové mísy.

V podniku se točí - Krušovice 12° - Krušovice Černé  - Krušovice Mušketýr nefiltrovaný .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - mezinárodní - Steak House - vegetariánská.

Kategorie - Pivnice - Music bary.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info