Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U písaře Jana
By: Beny

U písaře Jana

00.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Adresa:Horní 151 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) rybí kuchyně vegetariánská kuchyně regionální piva Popularity: 1
Co to je?
Český Krumlov - Centrum, 38101
Telefon:+420-380-712-402
WWW:http://www.upisarejana.com
email:není uveden


Stylová restaurace s dlouholetou zkušeností se zaměřuje na mezinárodní minutkovou kuchyni. V nabídce však naleznete také speciality z roštu, ryby, steaky a vegetariánská jídla, která připravujeme v moderně zařízené kuchyni. Menu si můžete přečíst v jazyce českém, anglickém, německém, italském a ruském. Obslouženi budete rychle a příjemně ve třech světových jazycích.

Členitou restauraci tvoří kavárna, sál s výčepem a nekuřácký salónek.Celková kapacita restaurace je 59 míst. V letních měsících lze využít zahrádku, vybudovanou ve svažité terase nad městskou hradbou. Zahrádka, jejíž kapacita je cca 60 míst, nabízí posezení v příjemném prostředí a unikátní výhled na zámek a Krumlovskou věž.

Restaurace je vhodná jak pro individuální hosty, tak i pro skupiny a skupinové zájezdy, se kterými je možné domluvit menu za zvýhodněné ceny.(Oficiální text)

V podniku se točí - Eggenberg 12°.

Kategorie - Restaurace

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info