Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Malého Vítka
By: Beny

U Malého Vítka

14.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Radniční 27 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) kulturní akce ubytování regionální piva Popularity: 2
Co to je?
Český Krumlov - Centrum, 38101
Telefon:+420-380-711-925
WWW:http://www.vitekhotel.cz
email:není uveden


Členitá restaurace s celkovou kapacitou 70 osob, skládající se z jídelního sálu, výčepu, vinárny a kavárny. Pro návštěvníky je též připraven Rytířský salonek s krbem. V létě je k dispozici terasa s 50-ti místy k sezení, kde se pořádají různé kulturní pořady pro malé i velké návštěvníky. Všechny restaurační provozy jsou vzájemně propojeny.

V podniku se točí - Eggenberg 12°.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

Johnny Hodnocení 4.00

Johnny
20. červenec 2007 | 18:01

Obsluha na terase si ani po čtvrthodině nepřišla pro objednávku, za to si podnik zaslouží pohlavek (No... spíše pořádnou ránu pěstí :), když jsme se ale zvedli a přešli jsme do vnitřních částí, které obsluhuje jiný personál, milá slečna okamžitě přispěchala a všechno již bylo v naprostém pořádku. Všechna jídla černé kuchyně, které jsme pak během několika návštěv měli, byly naprosto geniální. Na terasu tedy NE, ale uvnitř se Vítek přibližuje k dokonalosti. Až na to pivo. :)
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info