Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto CITY restaurant
By: pilsbot

CITY restaurant

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:F. A. Gerstnera 2151 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant platební karty internet/Wi-Fi bezbariérový přístup nekuřácký prostor Popularity: 2
Co to je?
České Budějovice - Centrum
Telefon:+420-387-201-613
WWW:http://www.citygastro.cz
email:info@citygastro.cz


Restaurace nabízí příjemné posezení s možností výhledu na ledovou plochu. V jídelním lístku naleznete opravdové lahůdky české i mezinárodní kuchyně za přijatelné ceny.

K dobrému jídlu si můžete vybrat kvalitní víno od našeho dodavatele p. Farky. Restaurace nabízí široký výběr poledního menu s možností vzít s sebou. Pokud navštívíte naší restauraci s malými dětmi, jsou připraveny pro Vás dětské židličky, omalovánky s pastelkami a výběr z dětských jídel. Prostor restaurace je přizpůsoben pro handicapované zákazníky. Využít můžete zdarma WiFi připojení na internet. Celý prostor restaurace je možnost si pronajmout k jakékoliv příležitosti. Jako opravdovou specialitu jsme si pro Vás připravili rezervaci stolu online. Své místo si tak můžete zarezervovat z pohodlí domova.

V podniku se točí - Budějovický Budvar 12° - Budějovický Budvar 10° - Budvar Tmavý 12°.

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní - národní speciality - vegetariánská - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info