Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pivovarský Dvůr Lipan
By: Beny

Pivovarský Dvůr Lipan

14.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Dražíč 50 Hostince II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) rybí kuchyně letní zahrada ubytování regionální piva Tento podnik je doporučen! Popularity: 2
Co to je?
Týn nad Vltavou - Týn nad Vltavou ao., 37501
Telefon:+420-382-588-828
WWW:http://www.pivovarlipan.cz
email:info@pivovarlipan.cz


Stylová restaurace s krbovými kamny, zřízená přímo v prostorách pivovaru disponuje 50 místy k sezení. Nabízí zde snídaně, obědy i večeře. Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku, hotových jídel, ze specialit české kuchyně a rybích specialit. Ceny hotových jídel jsou od 55, - Kč.

Kromě piva Lipan máte na výběr i širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, včetně archivních vín z vinného sklípku.

V létě je možnost posezení na letní zahrádce, kde se konají také večery s grilováním. Pro případ špatného počasí je letní zahrádka zastřešená. Na přání pořádá restaurace také kompletní jihočeskou zabíjačku - vepřové hody se všemi tradičními výrobky nebo grilování kuřat, pečení ryb apod.

V podniku se točí - Lipan 12° - Lipan tmavý 12°.

Kategorie - Hostince

Hodnocení uživatelů

Chody Hodnocení 4.00

Chody
9. březen 2007 | 11:25

Je to už nějaký pátek, co jsem zde byl naposledy. Příjemná součást dovolené. Večer si dát točeného Lipana a pak si jít lehnout do pokojíčku nad varnu. Co víc si člověk může přát.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info