Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto 7nebe
By: ambiente

7nebe

12.0000III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.00
Adresa:Jánská 9 Taneční kluby III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) fotbálek kulturní akce Popularity: 3
Co to je?
Brno - Centrum
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


V prostorách se nachází dva bary, dvě taneční stage a v nejbližší době se připravuje otevření třetího (koktejlového) baru v suterénu klubu. Mezi vybavení patří i čtyři stolní fotbálky, velkoplošná projekce, kvalitní zvukový i světelný aparát. Denně je nachystána jiná porce taneční hudby. Pátky a soboty jsou vyhraněny nejrůznějším kvalitním akcím různých stylů a směrů. Na barech je široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů.

V podniku se točí - Černohorský Kvasar 14° - Černohorský ležák 12° - Černohorský Tas 10°.

Kategorie - Taneční kluby

Hodnocení uživatelů

Sidmar Hodnocení 2.00

Sidmar
31. prosinec 2009 | 07:22

Tenhle klub je tak trochu kategorie sama pro sebe. Celkově jsem navštívil podnik třikrát a můj první dojem se příliž nezměnil. Ať se posadíte kamkoliv budete se muset poněkud uskromnit. Uskromňovat se ale nebude muset jenom vaše pozadí, ale i vaše žízeň. Pokud se toho nebudete držet vaše peněženka rychle shubne nějakých pár kilo. Problém jsem měl se dohovořit nejen s číšníkem na baru, ale i s okolo sedícími přáteli a to jak kvůli nedostatku kyslíku, tak kvůli vše prostupující hudbě. I přes relativně hezké chvíle nemůžu dát v celkovém hodnocení více než 2, 5.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info