Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pivovarská restaurace Starobrno
By: jochy

Pivovarská restaurace Starobrno

33.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.00
Adresa:Mendlovo náměstí 20 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty internet/Wi-Fi TV/projekce kulturní akce letní zahrada pivo z tanku cykloturistika Popularity: 13
Co to je?
Brno - Staré Brno, 60300
Telefon:+420-543-420-130
WWW:http://www.pivovarskabrno.cz
email:pivovarskabrno@volny.cz


wifi Pivovarskou restauraci Starobrno tvoří komplex pivnice společně s restaurací, další restaurace, velké terasy, kavárny a stylového Heineken baru. Nalézt ji můžete na Mendlově náměstí nedaleko brněnského výstaviště a návštěvy jistě nebudete litovat.

Pivnice Vám nabídne veškerý zlatavý (na zelený čtvrtek a pár dní poté i zelenavý) mok vznikající v pivovaru moravské metropole, včetně celé řady pivních speciálů. Na čepu se střídá i několik zahraničních (většinou německých) piv z partnerských pivovarů, které jistě stojí za ochutnání (navíc cena se od místního příliš neliší :)) V restauraci zařízené v prvorepublikovém stylu se lze za příznivé ceny výborně najíst, přičemž můžete zapíjet tím samým jako v pivnici.

V druhém křídle se nachází kavárna, společně s restaurací, a unikátní heineken bar. Točený Heineken, i přes vysokou cenu ( 46,-) nevynechejte, připravili byste se o skvělý požitek. Před pivovarem se rozprostírá obrovská terasa s vlastním barem. K dispozici je také pivovarský sál pro oslavy a večírky.

Sportovní přenosy můžete sledovat na několika promítacích plátnech, samozřejmostí je také pokrytí Wifi. Přes týden vaří obědová menu.

V podniku se točí - Baron Trenck 14° - Heineken  - Starobrno 11° - Starobrno 12° - Starobrno černé 10°.

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality.

Kategorie - Restaurace - Kavárny.

Hodnocení uživatelů

jochy Hodnocení 4.00 Sidmar Hodnocení 4.00 janalev Hodnocení 1.00

janalev
28. leden 2011 | 10:42

V tomto podniku jsem byla včera poprvé se skupinou přátel. Jídlo bylo dobré, i když už jsem jedla lepší. Důvod, proč tam už vícekrát nepůjdu je ten, že číšník (pravděpodobně využiv dobré nálady společnosti, alkoholu v systému hostů a tudíž naší nepozornosti) mi při placení naúčtoval o 100 Kč větší částku, než měl. Když jsem si ověřila menu a číšníka konfrontovala, peníze mi vrátil. Vzhledem k tomu, že při jednotlivých platbách od naší skupinky si vše zaokrouhloval na padesátikoruny a samozvaně si tak určoval spropitné, nevěřím, že se u mého účtu jednalo o chybu. Ostatní členové skupiny zaplatili částku, která jim byla vypočítána bez kontroly, takže nemohu posoudit, zda jsem byla podvedena pouze já nebo nás bylo víc.

Sidmar
31. prosinec 2009 | 07:02

Hodnotit tenhle komplex jako celek nemá smysl. Pivovarská restarurace působí mírně neosobním dojmem. Nicméně obsluha je rychlá i v případě, že zrovna hraje Kometa. S jídlem zde jsem byl vždy více než spokojen. Hodnocení 4.

Pivovarská pivnice je skvělým místem pro sledování sportovních událostí, jen protlačit se k sociálním zařízením bývá tak trochu oříšek. Hodnocení 4. Moje celkové hodnocení 4.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info