Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pivnice Tankovna
By: taklberry

Pivnice Tankovna

23.5000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.50
Adresa:Kounicova 10 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty internet/Wi-Fi nekuřácký prostor pivo z tanku Popularity: 3
Co to je?
Brno - Centrum, 60200
Telefon:+420-511-181-181
WWW:http://www.pivnice-tankovna.cz
email:info@pivnice-tankovna.cz


Nekuřácká vkusně zařízená restaurace, se stylovým interiérem a otevřenou kuchyní nabízí posezení nad orosenou plzní a u dobrého jídla. Kuchyně (staro)česká, mezinárodní - najdete zde klasiku (žebra, křidélka, svíčková) i minutky.

V podniku se točí - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace - Hostince.

Hodnocení uživatelů

taklberry Hodnocení 3.50

taklberry
20. březen 2015 | 18:42

Druhá návštěva na začátku března už byla za 4 hvězdy. Dal jsem si opět žebírka. Byla opravdu výborná, taktéž pokrmy spolustolovníků. Takže občas se vyplatí podnik hned nezavrhovat...

---

První návštěva se moc nepovedla. Prostředí příjemné, obsluha průměrná, jídlo bohužel totální propadák - žebírka byla spálená, a to již na první pohled. Nechápu, jak v tomto typu podniku k něčemu takovému může vůbec dojít. Musel to vidět kuchař při výdeji i obsluha při servírování. Ani jeden neměl tolik soudnosti, aby zabránil nejhoršímu. Pevně věřím, že šlo o ojedinělé selhání a v budoucnu bych dal podniku ještě šanci. Ostatní hosté vypadali celkem spokojeně.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info