Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Freeland
By: jochy

Freeland

13.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.00
Adresa:Beethovenova 7 Kluby II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner kulturní akce Popularity: 2
Co to je?
Brno - Centrum, 60300
Telefon:+420-774-259-972
WWW:http://www.freelandclub.cz
email:freeland@frelandclub.cz


Klub Freeland zbudovaný jako restaurace Dalešického pivovaru se nachází nedaleko náměstí Svobody v centru moravské metropole. Kromě pravidlených hudebních produkcí jsou zde občas pořádány zajímavé tématické akce.

Výběr na jídelním lístku zaujme i nerozhodného hosta a navíc výběr ze stálého i aktuálního menu je dostačující, mimochodem podáváno jest od 11 do 18 hodin. K menu dostanete kofolku nebo minerálku za 5,- a na požádání i oplatku a to vše za cenu víc než příznivou.

Kromě piva si zde můžete dopřát i několik drůhů točených vín a samozřejmě celou škálu nealka a točenou kofolu. Momentálně navíc trvají víkendové akce na panáčky. Interiér je hezky zařízen a nachází se v něm několik akvárií plných rybiček. Jistě stojí za to zastavit se a chvilku pobýt...

Otevírací doba:

Po-Čt od 11 do 24 hod

Pá od 11 do 3 hod

So od 18 do 3 hod

Ne zavřeno

V podniku se točí - Dalešice 11° - Dalešice 13° - Kofola  - Svijanský Máz 11°.

Kategorie - Kluby

Hodnocení uživatelů

jochy Hodnocení 3.00


K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info