Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Alterna
By: Beny

Alterna

00.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Adresa:Kounicova 48 Kluby II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) kulturní akce regionální piva Popularity: 1
Co to je?
Brno - Královo Pole, 60200
Telefon:+420-541-212-091
www:není uveden
email:alterna@alterna.cz


Klub Alterna se nachází v budově Listových VŠ kolejí VUT Brno na ulici Kounicova 48 ve čtvrti Královo Pole. Z centra se sem dostanete nejlépe tramvajemi č. 12 a 13 směr Kr. Pole, zastávka Klusáčkova, nebo trolejbusy č. 134 a 136. Pokud pojedete autem po Kounicově, jako nejlepší orientační bod poslouží supermarket Delvita, který se nachází přímo na protilehlé straně ulice.

Jedná se o multižánrový hudební klub nacházející se v budově VŠ kolejí VUT Brno. Klub je otevřen celoročně, přičemž koncertní sezóna je úzce svázána s akademickým rokem; klub je tedy bez pravidelného programu od června do srpna (letní prázdniny) a v lednu a částečně i únoru (zkouškové období).

Historie klubu se začíná datovat od roku 1990, kdy se na platformě různých studentských spolků začala formovat jeho podoba. Od poslechových pořadů, promítání krátkometrážních filmů, vystupování amatérských hudebních souborů a happeningů se klub postupnou profesionalizací stal nejdéle fungující brněnskou hudební scénou prezentující vystoupení špičkových domácích i zahraničních umělců!

Žánrově byl a doposud je klub Alterna velmi otevřený. Přesto je zde posun od čistě alternativní a rockové hudby k jazzu, etnické a elektronické hudbě zcela evidentní. Jako vždy však zůstavají hlavními kritérii pro výběr vystupujících kvalita a originalita.

Otevírací doba:

Po - Čt: 12:00 - 1:00

Pá: 12:00 - 2:00

So: 18:00 - 2:00

Ne: 18:00 - 1:00

V podniku se točí - Černohorský Granát 12° - Černohorský Páter 11% 11° - Černohorský Tas 10°.

Kategorie - Kluby

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info