Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Le Bamboo
By: pilsbot

Le Bamboo

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Skácelova 69 Hostince I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) internet/Wi-Fi kulturní akce regionální piva Popularity: 2
Co to je?
Brno - Královo Pole
Telefon:+420-774-709-008
WWW:http://www.lebamboo.cz
email:info@lebamboo.cz


LeBamboo to je bar, čajovna i hospoda v jednom, každý si u nás najde to svoje! Zakládáme si především na originalitě a zábavě. LeBamboo je ideální místo pro setkání s přáteli, díky přítmí pro romantický večer s partnerkou či partnerem, ale i pro posezení třeba po práci.

Po příchodu vás překvapí originální prostředí dekorované bambusem a dřevěnými doplňky. Dominantou celého prostoru je jednoznačně bambusový barvu měnící bar. Vybrat si můžete ze dvou místností, v nichž si v klidu vychutnáte svůj oblíbený nápoj nebo chuť a příjemnou vůni vodní dýmky.

Poté, co se usadíte, se konečně můžete ponořit do světa plného neobvyklých nápojů, piva, čajů, koktejlů, mocných bylin, vodních dýmek a zdravých pokrmů.

V LeBamboo se připravují různé alkoholické i nealkoholické koktejly, exotické čaje a nečaje, lektvary z mocných bylin a jak je v této Bambusové republice zvykem, podáváme kvalitní pivo Bernard včetně speciálů. Co se vodních dýmek týče, určitě si vyberete z mnoha tabáků různých příchutí. Nekuřákům můžeme doporučit beznikotinové kamínky Shiazo a minerální perly BiggPerls.

Mimo tradiční čaje připravujeme vývary z mocných bylin, které podporují koncentraci, zlepšují učení, fyzický i psychický výkon nebo naopak uvolňují po dni plném stresu. LeBamboo to je skvělé místo pro odpočinek a relaxaci. Utečte na chvíli z uspěchaného života na místo, kde na vše zapomenete a budete se cítit dobře. Přijďte k nám načerpat novou energii, odpočinout si a především se pobavit. LeBamboo, to je svět plný zábavy.

V podniku se točí - Bernard 12° - Bernard 11° - Bernard 14° - Bernard Free .

Kuchyně - mezinárodní - orientální.

Kategorie - Hostince - Kavárny - Kluby - Music bary - Pivnice.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info