Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kopeček

00.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Adresa:nám. Míru 82 Pivnice II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) letní zahrada cykloturistika regionální piva Popularity: 1
Co to je?
Rájec - Jestřebí - Blansko ao., 67902
Telefon:+420-516-432-400
WWW:http://www.kopecek.cz
email:kopecek@kopecek.cz


Pivnice s tradicí od roku 1869. Pivnice Kopeček založena knížecím rodem Salmů. Čepují se místní regionální piva z malého pivovaru Černá Hora, kde se pivo stále vaří klasicky. V nabídce najdete také vybraná piva z malých a rodinných pivovarů ČR. V jídelním lístku Kopečkovská vepřová pečená kolena, grilovaná žebra, sejkory a jiné české a staročeské speciality patřící do klasické české hospody.

K dispozici jsou také dva salonky - bar s modrým salonkem a oddělený růžový salonek. Modrý salonek s diskrétními boxy je volně propojen s restaurací a můžete zde poobědvat či povečeřet stejně dobře jako v restauraci. Salonky je možné pronajmou k pořádání rautů, oslav a jiných společenských akcí.

V okolí penzionu, kterého je pivnice součástí, můžete navštívit propast Macocha, Punkevní jeskyně, jeskyně Sloupsko-šošůvské a jiné krasové jeskyně, včetně jeskyně Kůlna, která proslula díky řadě významných archeologických nálezů. Snadno dostupné je i Brno, Blansko, Boskovice či Lysice.

V podniku se točí - Borůvkové 11° - Černohorský ležák 12° - Černohorský Páter 11% 11° - Černohorský Tas 10°.

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality.

Kategorie - Pivnice - Hostince - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info