Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Carino - Restaurace & Pizzerie

25.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:Na Klášteře 75/ 2 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner Exit stravenky internet/Wi-Fi nekuřácký prostor Popularity: 2
Co to je?
Beroun - Berounsko, 26601
Telefon:+420-728-500-000
WWW:http://www.carino.cz
email:info@carino.cz


Restaurace & Pizzeruie Carino leží v samém srdci královského města Berouna na rozhraní náměstí a ulice Na Klášteře. Naší specializací je středomořská a balkánská kuchyně. V jídelním lístku si můžete vybrat dle svých chutí od předkrmů, pasty, steaků, pizzy, ryb až po dezerty nebo koktejly. Gastronomie našeho podniku se zaměřuje na zdravá a chutná jídla, které pro Vás připravujeme s největší péčí. Obzvláště v letních měsících používáme suroviny přímo z vlastní zahrádky, které jistě dodají každému pokrmu vyšší úroveň.

Kvality našich služeb a naší kuchyně byly oceněny mimo jiné také v soutěži Czech Gastronomy Awards, kde jsme získali první místo v kategorii Restaurace roku 2012, Restaurace roku 2013 pro Středočeský kraj.

Dle celostátní ankety Maurerův výběr GRAND RESTAURANT 2013 je Restaurace & Pizzerie Carino 19. nejlepší restaurace v České republice co do kvality. A vezmete-li v úvahu, jakou kvalitu v Carinu dostanete a co za ni zaplatíte, pak jsme v České republice na úplné špičce žebříčku. Většina restaurací srovnatelné kvality je výrazně dražších.

V podniku se točí - Budějovický Budvar 12° - Budvar Tmavý 12°.

Kuchyně - italská a řecká - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace - Pizzerie - Vinárny.

Hodnocení uživatelů

charllen Hodnocení 5.00 Katee Hodnocení 5.00

novakovae
18. červen 2012 | 18:32

Restaurace může být jakkoliv luxusně zařízená a podávat nejvybranější speciality, ale pokud máte špatnou obsluhu, vyjde to celkem vniveč. Zřejmě by nebylo od věci, trochu si "proklepnout" chování zejména mladých slečen servírek k hostům. Špatná kritika se totiž šíří mnohem rychleji než dobrá.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info